Organizator:

Festiwalowe Konkursy

Podziel się

Serdecznie zapraszamy do udziału w niesamowitych, świątecznych konkursach!

Święta to najpiękniejszy czas w roku. Jeśli tak jak My kochasz ten czas i obdarowywanie innych wyjątkowymi podarunkami zapraszamy do udziału w Festiwalu ONLINE, który trwa do 20 grudnia.

Uczestnicy Festiwalu mogą wziąć udział w trzech świątecznych konkursach. Pierwszy z nich to „Pomysł na nazwę nowej serii wisiorów w klimacie vintage – Drobiny Czasu”, w którym do wygrania jest wyjątkowy podarunek - jeden z unikalnych ręcznie wykonanych wisiorów z pracowni Drobin Czasu. Na pomysły czekamy do 12 grudnia, do godziny 12:00

 

 

Drugim konkursem jest „Popisowy deser na Święta”, a w nim do wygrania  pyszne ciasto piernikowe do samodzielnego wypieku, które przygotowali profesjonalni cukiernicy Restauracji GARDENcity, w komplecie z foremkami i lukrami do dekoracji. Konkurs trwa do 10 grudnia, do godziny 12:00.

Trzeci konkurs, w którym można wziąć udział nosi nazwę „Biegiem do Świąt”. Zadaniem Uczestników jest wstawienie zdjęcia, które pokazuje w jaki sposób zdrowo i aktywnie spędzają Święta. Dwie najbardziej inspirujące fotografie  zostaną nagrodzone 1-dniowymi zestawami od CityDiet. Na zdjęcia czekamy do 11 grudnia, do godziny 12:00!

 

Regulaminy konkursów
Wszystkie informacje na temat konkursów znajdują się na naszym profilu na Facebook'u. Zapraszamy!