Organizator:

Jubileusz Radom Fashion Show 2022

Podziel się

Długi wybieg, muzyka, światła i 9 niepowtarzalnych kolekcji debiutujących i utalentowanych projektantów - stworzyły wyjątkową atmosferę i sprawiły, że była to z pewnością nie tylko modowa uczta.

Za nami 10. jubileuszowa gala finałowa Ogólnopolskiego konkursu dla projektantów mody Radom Fashion Show.

Długi wybieg, muzyka, światła, 9 niepowtarzalnych kolekcji debiutujących i utalentowanych projektantów - stworzyły wyjątkową atmosferę i sprawiły, że była to z pewnością nie tylko modowa uczta.

Finałowa gala, to nie tylko prezentacja kolekcji, podczas wydarzenia odbyły się również dwa koncerty - swoje prywatne utwory zaśpiewała radomianka Klaudia Kowalik, a gwiazdą wieczoru była Sarsa, która do Radomia przyjechała ze swoim prywatnym, muzycznym projektem Parillove Live. Elektroniczne brzmienia trafiły w gusta publiczności.  

Zwycięzcą tegorocznej edycji został Mateusz Gurgul ze swoją odważną, niekonwencjonalną, a zarazem elegancką kolekcją "Mistiness", inspirowaną chorobami oczu oraz budową tego organu. 

Cieszymy się, że mieliśmy po raz kolejny okazję wręczyć nagrodę specjalną - stoisko podczas naszego grudniowego wydarzenia. Nie możemy się już doczekać, aż Mateusz przedstawi Wam swoje projekty w trakcie Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, a my niedługo na pewno przybliżmy Wam postać tego młodego, oryginalnego, charakterystycznego i bardzo zdolnego projektanta.