Organizator:

Kolejna edycja konkursu GO ART! Do wygrania stoisko na Festiwalu Prezentów!

Podziel się

Ruszył konkurs GO ART, w którym do wygrania jest przestrzeń wystawiennicza na Festiwalu Prezentów 2023! Zapraszamy do udziału w nim wszystkie osoby, pragnące uczestniczyć w tym wydarzeniu jako wystawca.

Pragniesz zaprezentować swoje prace szerszej publiczności? Myślałeś o udziale w Festiwalu Prezentów jako wystawca? Weź udział w konkursie "GO ART" i zdobądź przestrzeń wystawienniczą! Jak to zrobić? 

Wystarczy, że pod tym LINK  postem na profilu Facebook dodasz zdjęcie swojej pracy i zdobędziesz jak najwięcej pozytywnych reakcji! Na zgłoszenia czekamy tylko do 18 listopada! 

Czas trwania konkursu: 3-9 listopada 2023 

ZASADY: 

  1. Dodaj w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcie przedstawiające swoją pracę w zakresie jednej z 9 grup tematycznych:
    ceramika, biżuteria, patchwork, meble artystyczne, artykuły dekoracji wnętrz, dodatki (torebki, paski, nakrycia głowy, szale, apaszki), malarstwo, ręcznie wykonane zabawki i inne ręcznie wykonane przedmioty artystyczne.
  2. Każdy uczestnik może zgłosić nieograniczoną liczbę prac, z zastrzeżeniem, że każda praca może dokumentować tylko jedno zdjęcie.
  3. Zdjęcia można publikować pod postem konkursowym od 3 do 9 listopada 2023, do godz. 24:00. 
  4. I i II miejsce jest wybierane przez komisję konkursową, III miejsce przyznawane jest na podstawie głosów użytkowników na portalu Facebook (oddanych do 12 listopada 2023 do godz. 24.00). 
  5. Wyniki zostaną ogłoszone 14 listopada 2023. 
  6. Do wygrania jest przestrzeń wystawiennicza na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Za I miejsce 6 m2, a za drugie i trzecie miejsce 3 m2 powierzchni. 

Pełen regulamin konkursu