Organizator:

Łączymy siły z Poznańskim Jarmarkiem Świątecznym

Podziel się

Z radością informujemy, że Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych odbędzie się w tym roku w ramach Poznańskiego Jarmarku Świątecznego, wydarzenia po raz pierwszy organizowanego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich!

Przed nami tygodnie pełne gorących emocji, bo już 19 listopada po raz pierwszy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich ruszy Poznański Jarmark Świąteczny! Aż do 23 grudnia będzie można napić się grzanego wina, pojeździć na łyżwach, obejrzeć panoramę Poznania z wysokości młyńskiego koła czy spotkać św. Mikołaja. To jednak nie wszystkie atrakcje! Na fanów unikatowych prezentów czekamy szczególnie 2-4 grudnia, kiedy to wystartuje Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to wielkie święto rękodzieła i jedynej w swoim rodzaju mody, ceramiki, zabawek i ozdób świątecznych. Coś dla siebie znajdą miłośnicy DIY, a także mali i duzi amatorzy warsztatów artystycznych. W tym roku festiwal odbędzie się w komfortowych wnętrzach Poznań Congress Center (PCC) na poziomie 0, który jest zwieńczeniem Placu Powszechnej Wystawy Krajowej.

ZAPRASZAMY!