Organizator:

Najlepsze prezenty na Święta!

Podziel się

W dniach 1-3 grudnia Międzynarodowe Targi Poznańskie zamienią się w fabrykę Świętego Mikołaja. Wszystko za sprawą co rocznego wydarzenia, które jest kopalnią pomysłów na świąteczne upominki dla bliskich.

Prezenty to nieodłączna część Świąt - co roku jednak powtarza się problem co kupić, co zrobić, żeby wywołać najpiękniejszy uśmiech na twarzy swoich bliskich. Festiwal Prezentów to fala świątecznej inspiracji, która wesprze poznaniaków i nie tylko w decyzjach tego gorącego czasu!

Podczas Festiwalu Prezentów swoje dzieła wystawią rzemieślnicy i rękodzielnicy z całej Polski. W ofercie pojawi się między innymi ceramika, biżuteria, rękodzieło, rzeźby, obrazy, ubrania, a także wiele ciekawych propozycji na upominki. Nie zabraknie też ozdób świątecznych, co szczególnie ucieszy tych, którzy marzą o oryginalnym wystroju świątecznego drzewka.

Festiwal Prezentów odbędzie się w pawilonie Poznań Congress Center i jest częścią Jarmarku Świąteczny na Targach. Przy okazji świątecznych zakupów na Festiwalu warto też odwiedzić wystawę „Bursztyn Bałtycki – Skarb Zatoki Puckiej” (wstęp wolny) oraz wziąć udział w warsztatach bursztynniczych, by samodzielnie wykonać wisor z bursztynu.

Bilet na Festiwal Prezentów do nabycia online na ToBilet.pl.