Organizator:

Stwórz własną tabliczkę florencką

Podziel się

Zapraszamy na pełne aromatu warsztaty z - Gdańską Manufakturą Wosku SOYOVE.

Gdańska Manufaktura Wosku SOYOVE to rodzinna firma w której z pasją tworzymy aromatyczne świece sojowe, woski do kominka oraz inne produkty zapachowe. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia warsztatów dla grup, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych pozwala nam z sukcesami dzielić się nasza pasją i wiedzą z innymi.

Tabliczka florencka to kwintesencja aromatów, które oferuje nam natura. Pod czujnym okiem instruktora uczestnicy ozdabiają gotową tabliczkę florencką, w wybranej przez siebie świątecznej wersji zapachowej. Uczestnicy dekorują swoją tabliczkę ozdobami z naturalnego wosku sojowego oraz suszu roślinnego. Gotową tabliczkę mogą zapakować w dekoracyjne opakowanie i dołączyć życzenia dla bliskiej osoby. Każda niepowtarzalna, własnoręcznie zdobiona tabliczka wraca wraz z jej twórcą do domu.

Terminy warsztatów:

Piątek: 14.00-15.00 i 17.00-18.00

Sobota: 13.00-14.00 i 17.00-18.00

Niedziela: 12.00-13.00 i 15.00-16.00

 

Czas wykonania tabliczki ok. 15-20 minut.

Udział w warsztatach bezpłatny, bez wcześniejszej rejestracji, ale liczba miejsc jest ograniczona (jednocześnie może uczestniczyć 10 osób).

 

Gdańska Manufaktura Wosku SOYOVE

W sercu naszej rodzinnej pracowni, połączenie pasji, tradycji i wyjątkowego rękodzieła daje życie niezwykłym doświadczeniom. Nasza firma to nie tylko produkcja, to tworzenie atmosfery, gdzie każda świeca sojowa i produkt zapachowy staje się esencją ciepła i rodzinnego uroku.

Świeże spojrzenie na świece sojowe, dostarczające nie tylko piękna, ale także ekologicznej harmonii, jest naszym znakiem rozpoznawczym. Każda świeca, powstająca z miłości do detali, jest dziełem rąk naszej rodziny, aby dostarczyć Ci niezapomnianych chwil relaksu.

Odwiedź nas na Targach Świątecznych i przekonaj się, że nasze świece to nie tylko produkty, ale historie zamknięte w zapachu. Dzięki sprowadzanym dla nas olejkom francuskim, każda świeca niesie ze sobą niezwykłe nuty aromatyczne, przenosząc Cię w fascynujący świat zmysłów. To nie tylko przedmioty, lecz podróż przez unikalne krajobrazy zapachowe, które nadadzą niepowtarzalnego uroku Twojemu otoczeniu.

Dołącz do nas, aby zanurzyć się w naszej rodzinnej atmosferze, poczuć ciepło ręcznie robionych produktów i wprowadzić do swojego domu niezapomnianą magię świąt.