Organizator:

Witamy pierwszego dnia Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

Podziel się

Przez najbliższe 3 dni będziemy mogli cieszyć się wyjątkową, przedświąteczną atmosferą podczas tegorocznej edycji Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Od 17 do 19 grudnia będziecie mogli znaleźć nas w pawilonie 6. Do zobaczenia!

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu, które każdego roku cieszy się ogromną popularnością. Podczas tych wyjątkowych dni wszyscy, którzy lubią obcować ze sztuką mają szansę skorzystać z warsztatów, a przede wszystkim kupić nietuzinkowe prezenty świąteczne dla najbliższych.

Znalezienie idealnego prezentu pod choinkę to nie lada wyzwanie - z pomocą przychodzi tu Festiwal, który rozpoczyna się już dzisiaj i trwa do niedzieli. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie można zakupić wyjątkowe prezenty i dekoracje świąteczne, a także skorzystać z ciekawych warsztatów. 

Stali bywalcy wiedzą, że podczas Festiwalu zawsze kupi się coś oryginalnego, niepowtarzalnego, z duszą. Ceramika, biżuteria, odzież, akcesoria do ubrań, wszelkiego rodzaju dekoracje - często ręcznie robione, sprzedawane bezpośrednio przez producentów. Warto tu wpaść w poszukiwaniu prezentów lub świątecznych ozdób do domu. Osoby, które chcą wręczyć bardziej osobiste, spersonalizowane prezenty mogą wziąć udział w zorganizowanych warsztatach - w tym roku z przygotowywania wianków świątecznych oraz aromatycznych kuli do kąpieli.