Organizator:

FSiPA - Warsztaty

Podziel się

Podczas 3 wyjątkowych dni świątecznych okazji, uczestnicy Festiwalu będą mieli okazję wziąć udział w zorganizowanych warsztatach. Poniżej lista warsztatów oraz najważniejsze informacje.

Podczas Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie można nie tylko zakupić unikatowe prezenty i dekoracje świąteczne, ale także skorzystać z ciekawych warsztatów artystycznych organizowanych przez rękodzielników, którzy podzielą się swoją pasją i wiedzą, pomagając wykonać ozdoby i upominki dla bliskich. 

Przystanek na Wianek 

Prezenty niekoniecznie muszą być kupione, a często najcenniejsze są te wykonane własnoręcznie.
Przez wszystkie 3 dni wydarzenia, Kwiaciarnia Przystań Po Kwiaty zaprasza na dwugodzinne warsztaty, podczas których będzie można nauczyć się w jaki sposób wykonać wianki świąteczne, które idealnie sprawdzą się jako ważny element dekoracyjny świątecznej aranżacji. 

Godziny:
Piątek (17.12): 17.00 - 19.00
Sobota (18.12): 12.00 - 14.00 oraz 16.00 - 18.00
Niedziela (19.12): 13.00 - 15.00

Liczba osób:
Liczba miejsc ograniczona - 5 osób w grupie. 

Koszt:
Koszt warsztatów 70 zł (w cenie materiały i ozdoby do wykonania wianka). 

Zapisy:

 

 

 

Aromatyczne Święta 

Uczestnicy Festiwalu będą mieli również możliwość wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez markę LaQ, podczas których stworzą własne, aromatyczne kule do kąpieli. Możliwość wyboru koloru i zapachu pozwoli skomponować idealny bukiet zapachowy, tworząc prosty, ale wyjątkowy prezent.