Organizator:

O targach

Podziel się

Festiwal Prezentów to najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu! Co roku przyciąga tysiące osób, które lubią otaczać się pięknymi, ręcznie wykonanymi przedmiotami i chcą zakupić unikatowe prezenty i ozdoby świąteczne.

#

Oryginalność i wyjątkowość

Festiwal Prezentów to nie tylko doskonałe miejsce na znalezienie unikalnych prezentów dla Twoich bliskich, to również miejsce na samodzielne ich wykonanie. Stwórz własnoręcznie wyjątkowy prezent albo kup unikalny podarunek od lokalnych artystów i rzemieślników.

Bilety Co, gdzie, kiedy?

Trzy dedykowane strefy:

ART & CRAFT

Gotowe przedmioty  wykonane przez artystów oraz  rzemieślników – wszystko to co wyszło spod ręki twórców z dodatkiem dużej ilości kreatywności i pasji: biżuteria, szkło, ceramika, galanteria skórzana, ozdoby świąteczne i artykuły do dekoracji wnętrz, zabawki, rzeźba, malarstwo.

 

FASHION 

Specjalna strefa dla projektantów mody, którzy będą mogli zaprezentować i sprzedać swoje unikatowe stroje oraz dodatki do odzieży.

 

 

UNIKATOWE PREZENTY

Festiwal to idealne miejsce na świąteczne zakupy, ponieważ odbywa się przed Mikołajkami oraz Bożym Narodzeniem. Dzięki ofercie artystów, rzemieślników oraz projektantów mody można zakupić unikatowe, ręcznie robione prezenty, albo wziąć udział w warsztatach i samemu wykonać prezent dla bliskiej osoby.